
Дорожня сумка багленд з лямками і плечовим ременем bagland туніс 34 л темно-сіра саквояж в дорогу
1 314 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68815194
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дорожня сумка багленд з лямками і плечовим ременем bagland туніс 34 л темно-сіра саквояж в дорогу
Сумка великого розміру з одним відділенням для подорожей, великою кількістю кишень для необхідних речей, документів, ручки довгого розміру, з можливістю закидати через плече. А так само є ремінь через плече.
Розміри: 32 x 50 x 21 см
Об'єм: 34 л
Вага: 0.55
Матеріал: Тканина 600D W/R
Країна-виробник товару: Україна
Пол: Чоловічий , Жіночий , Унісекс
Колір: Темно сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 34 л |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴




