
Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів сірий
1 324 ₴
662 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2552
Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів сірий
Таблица размеров (в сантиметрах)

Цей будиночок для домашніх тварин виготовлений з високоякісної повсті. Цей матеріал добре стирається і з нього легко очистити шерсть. Добре пропускає повітря. Чи не накопичує пил. Чудово тримає форму. Усередині будиночка знімний килимок. Простий сучасний дизайн будиночка для домашніх тварин чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. Підходить для котів та маленьких собак.
На будиночку за допомогою заклепок можна закріпити адресник, на якому наші майстри можуть нагрівати будь-яку інформацію за вашим бажанням, наприклад: ім'я домашньої тварини. Текст наноситься за допомогою лазера, тому з часом він не зітреться і не потьмяніє. Доступний у чорному, сірому та бежевому кольорах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BronzeDog |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Повсть |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Сірий |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 662 ₴


