
Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів хатка чорний
1 834 ₴
917 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2503
Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів хатка чорний
Цей будиночок для домашніх тварин виготовлений з високоякісного повсті. Даний матеріал добре переться і з нього легко очистити шерсть. Добре пропускає повітря. Не накопичує пил.
Добре пропускає повітря. Чи не накопичує пил. Чудово тримає форму. Усередині будиночка знімний килимок. Простий сучасний дизайн будиночка для домашніх тварин чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. Підходить для котів та маленьких собак.
На будиночку за допомогою заклепок можна закріпити адресник, на якому наші майстри можуть нагрівати будь-яку інформацію за вашим бажанням, наприклад: ім'я домашньої тварини. Текст наноситься за допомогою лазера, тому з часом він не зітреться і не потьмяніє. Доступний у чорному, сірому та бежевому кольорах.
| Размер | Параметры |
| ХS | 35-35-35 |
| S | 40-40-40 |
| M | 45-45-45 |
| L | 55-55-55 |
| ХL | 70-70-70 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BronzeDog |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Повсть |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Розмір | XS |
- Ціна: 917 ₴


