
Ортопедичний рюкзак bagland для початкової школи в 1-3 клас,ранець для дівчинки багленд малиновий лисиця
2 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68816691
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ортопедичний рюкзак bagland для початкової школи в 1-3 клас,ранець для дівчинки багленд малиновий лисиця 515
Рюкзак "Школяр" виконаний зі зносостійкої, легкої і преміальної тканини 420SW Flat PVC, яка практично не брудниться, має водовідштовхувальні властивості, максимально довго зберігає принт і свій природний блиск.
Окрім двох містких відсіків для особистих речей та підручників , на передній частині рюкзака розташовується відділ органайзер, з боків є сітчасті кишені для пляшок з водою.
Усі відділення і кишені оснащені високоякісною фурнітурою.
Компанія Bagland піклується про здоров'я своїх клієнтів, тому рюкзак оснащений ортопедичною спинкою з вентильованими вставками.
Розміри: 33 x 24 x 11 см
Об'єм: 8
Вага: 0.45
Матеріал: 420SW Flat PVC жатка
Спинка: Ортопедична
Ми маємо ще багато варіантів шкільних портфелів, натисніть на кнопку нижче та вибирайте за смаком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Фуксія |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴




