
Діван софа для больших і середніх собак, лежачик для собак Sleeper Soft Touch Gray сірий L
15 044 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3600005
Диван софа для больових і середніх собак, лежак для собак Sleeper Soft Touch Gray сірий легке та просте прибирання
Нехай собаки й не люди, але тяга до комфорту у них так само велика! Якщо ви хочете повернути собі улюблений диван, запропонуйте улюбленцю ергономічний стильний лежак-диван спеціально для собак.
Диван Sleeper — відпочинок преміумкласу:
комфортне положення тіла під час сну, особливо для прихильників витягнутися на всю довжину;
пінополіуретановий матрац, як у людському ліжку;
легке та просте прибирання лежака (чохол можна прати в машинці, на делікатному пранні 30 градусів).
Завдяки матрацу середньої жорсткості диван Couch здатний запобігати проблемам із суглобами та мозолями на ліктях у собак.
Гіпоалергенний наповнювач холофайбер у боковинах збереже початкову форму. Міцне покриття з меблевої тканини перевірене сотнями лап: диван стійкий до риття й копання.
РОЗМІРИ:
M — вибирають для собак до 12 кг.
Зовнішні габарити — 90х65 (см)
спальне місце — 55х50 (см)
висота борту — 27 см
товщина матраца — 10 см
L — чудово підходять для бігелів, кокер-спіналів, бассет-хаундів.
Зовнішні габарити — 110х80 (см)
спальне місце — 78х65 (см)
висота борту — 27 см
товщина матраца — 10 см
XL — для всіх великих собак-важкаловага.
Зовнішні габарити — 130х90 (см)
спальне місце — 98х75 (см)
висота борту — 27 см
товщина матраца — 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Harley and Cho |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір | L |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 15 044 ₴
