
Рюкзак шкільний ортопедичний для 1 класу, рюкзак для першокласника хлопчика синій 8л 1097
2 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 688116622
Рюкзак шкільний ортопедичний для 1 класу, рюкзак для першокласника хлопчика синій 8л
Рюкзак "Школяр" виконаний зі зносостійкої, легкої і преміальної тканини 420SW Flat PVC, яка практично не брудниться, має водовідштовхувальні властивості, максимально довго зберігає принт і свій природний блиск.
Окрім двох містких відсіків для особистих речей та підручників , на передній частині рюкзака розташовується відділ органайзер, з боків є сітчасті кишені для пляшок з водою.
Усі відділення і кишені оснащені високоякісною фурнітурою.
Компанія Bagland піклується про здоров'я своїх клієнтів, тому рюкзак оснащений ортопедичною спинкою з вентильованими вставками.
Розміри: 33 x 24 x 11 см
Об'єм: 8
Вага: 0.45
Матеріал: 420SW Flat PVC жатка
Спинка: Ортопедична
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 450 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Автомобілі |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 2 580 ₴




