
Шкільний каркасний ортопедичний рюкзак для дівчаток 1-3 класів світловідбиваючий чорний 175
2 338 ₴
1 169 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80213806
Шкільний каркасний ортопедичний рюкзак для дівчаток 1-3 класів світловідбиваючий
Розміри: 34 x 25 x 14 см
Об`єм: 12
Вага: 0.75
Матеріал: 420SW Flat PVC жатка
Спинка: Ортопедична
Шкільний рюкзак для молодших школярів
Рюкзак «УСПІХ» від Bagland – ідеальний варіант каркасного рюкзака для школярів 1–3 класів.
Місткість та організація
У цій моделі одна основна велика кишеня, де помістяться усі необхідні канцтовари та навіть спортивна форма. Додатково всередині є відсік для зошитів, блокнота та альбому для малювання.
Спереду є окрема кишеня на блискавці для пенала або канцелярського приладдя: олівців, ручок, фломастерів. Збоку розташовані кишені для пляшки з водою.
Комфорт та ергономіка
Завдяки жорсткій формі рюкзака він добре тримає форму навіть без речей всередині. Додатково каркас не дає заламуватися книгам і зошитам, тож ті завжди будуть в ідеальному стані.
Спинка рюкзака ортопедична, що дуже важливо для дитячої постави. А лямки — широкі та регульовані, що дозволяє рівномірно розподілити вагу на плечі та уникнути надмірного перенавантаження.
Міцність та довговічність
Рюкзак виготовлений з якісного та зносостійкого матеріалу 420SW Flat PVC жатка. Він не деформується з часом та його легко очистити від забруднень.
Проте не радимо прати каркасний рюкзак у пральній машині — краще скористатися вологою губкою, аби видалити бруд із поверхні.
Стиль та дизайн
Ця модель має лаконічний дизайн з акцентним елементом, що привертає увагу дітей. Завдяки такому принту аксесуар стане улюбленим для свого власника та буде радувати його своїм зовнішнім виглядом під час використання.
Приклади популярних моделей шкільних рюкзаківОк
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 750 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 1 169 ₴






