
Рюкзак шкільний ортопедичний для 1 класу, рюкзак для дівчаток 1-3 класів 17 л тіффані/малиновий Единороги
3 780 ₴
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 736919174
Рюкзак шкільний ортопедичний для 1 класу, рюкзак для дівчаток 1-3 класів малиновий
Розміри: 38 x 28 x 16
Об`єм: 17
Вага: 0.80
Матеріал: 600D W/R
Країна-виробник товару: Україна
Спинка: Ортопедична
Рюкзак для школи — напарник на навчальний рік
Рюкзак TURTLE від Bagland — ідеальний вибір для школярів! Він подобається дітям та задовольняє батьків своїми характеристиками та функціональністю.
Місткість та організація
У цій моделі — два великих відсіки, тож розмір та місткість рюкзака дозволяють брати з собою усе необхідне для школи чи навіть короткої мандрівки.
Основне відділення підходить для підручників, зошитів та канцелярського приладдя, а також туди поміститься спортивна форма і ланчбокс з перекусом. Другий відсік менший за обʼємом, проте також місткий — тут є додаткова кишеня-органайзер для канцтоварів.
Комфорт та ергономіка
Ми піклуємося не лише про функціональн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 890 ₴




