
Рюкзак шкільний для дівчаток ортопедичний 1-4 клас Bagland світловідбиваючий Butterfly 21 л рожевий Пончики
3 980 ₴
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 953918410
Рюкзак шкільний для дівчаток ортопедичний 1-4 клас Bagland світловідбиваючий Butterfly 21 л
Розміри: 37 x 28 x 20 см
Об'єм: 21
Вага: 0.60
Матеріал: Тканина 600D W/R
Країна-виробник товару: Україна
Спинка: Ортопедична
Рюкзак BUTTERFLY від Bagland — чудовий варіант для школярів. Його обирають через його стильний дизайн та функціональність кишень.
Місткість та організація
Він має три великих відсіки, куди помістяться всі необхідні речі. Основне і найбільше відділення вмістить підручники та навіть спортивну форму. Середнє підходить для зошитів та блокнота, а передня кишеня — для дрібної канцелярії.
Ззовні збоку є додаткові кишені для пляшок із водою.
Комфорт та ергономіка
Спинка рюкзака — ортопедична, аби полегшити навантаження на спину. Адже носіння аксесуара має бути безпечним для дитячої постави.
Лямки рюкзака регулюються та мають вентиляційні вставки — для запобігання потовиділення та більш комфортного використання.
Міцність та довговічність
BUTTERFLY виготовлений із міцної вологостійкої тканини 600D W/R на основі поліестеру. Цей матеріал здатний витримати низькі та високі температури, має водостійкі та гарні вентиляційні властивості.
Вироби з цієї тканини не втрачають колір на сонці та придатні для прання у пральній машинці.
Стиль та дизайн
Різноманітність кольорових варіантів та декоративних елементів серед рюкзаків Bagland дозволяє обрати не лише зручний, а й візуально приємний аксесуар. Рюкзак BUTTERFLY саме такий — його стильний мінімалістичний дизайн із яскравими акцентами відповідає смакам дітей та підлітків.
Приклади популярних моделей шкільних рюкзаківДітям подобається, коли разом з рюкзаком вони отримують аксесуари. Тому до рюкзака BUTTERFLY ми додали брелок, що доповнює його та виділяє серед інших.
Крім того, ми подбали, щоб дитину було добре видно на дорозі в темний період доби — з обох боків на кишенях для води є світловідбивні елементи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 20 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Рюкзак шкільний для дівчаток ортопедичний 1-4 клас Bagland світловідбивний Butterfly 21 л рожевий пончики |
- Ціна: 1 990 ₴





