
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill чорна
3 232 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKL-022
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill
Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця сумка гарантує довговічність та вишуканий вигляд. Вона забезпечить достатньо простору для зберігання всіх необхідних предметів - від документів до канцелярських приладів та особистих речей.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• одна внутрішня кишеня зі швидким доступом
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: металева
- Регульований преміум ремінець 140см
- Розмір: (В*Ш*Г) 27,5см*25см*6см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 232 ₴









