
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Zero чорна
2 828 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKL-015
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Zero
Чоловіча сумка-месенджер із натуральної шкіри - це втілення елегантності і практичності для сучасного чоловіка. Цей аксесуар через плече поєднує в собі стильний дизайн і функціональність.
Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця сумка гарантує довговічність та вишуканий вигляд. Вона забезпечить достатньо простору для зберігання всіх необхідних предметів - від документів до канцелярських приладів та особистих речей.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
• одна внутрішня кишеня без застібки
• одна внутрішня кишеня для карток
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: металева
- Регульований преміум ремінець 145см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 22см*17см*5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill чорна 25 |
- Ціна: 2 828 ₴






