
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Slide чорна
3 030 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKL-011
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill
Ця чоловіча сумка через плече виготовлена з натуральної шкіри високої якості, вона поєднує в собі класичний стиль і сучасний дизайн. Незважаючи на свою компактність, ця сумка вмістка і практична.
Вона оснащена різними внутрішніми відділеннями і кишенями, що дозволяють зручно організувати зберігання особистих речей.
Ви зможете легко носити в ній документи, телефон, планшет, ключі та інші необхідні предмети.
Ця сумка – ідеальний вибір для чоловіків, які цінують якість і стиль.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• дві внутрішні кишені без застібки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: металева
- Регульований преміум ремінець 145см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 27см *21см *5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Slide чорна |
- Ціна: 3 030 ₴









