
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill 34 коричневий
2 018 ₴
- Немає в наявності
- Код: SL034
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill
Чоловіча сумка-месенджер із натуральної шкіри через плече - це стильний і практичний аксесуар, який поєднує в собі елегантний дизайн і високу якість матеріалу.
Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця сумка вражає своєю міцністю і довговічністю.
Сумка-месенджер через плече надає свободу рухів і зручність в користуванні.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• дві кишені з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: пластикова
- Максимальна довжина ременя 145см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 24см *22см *5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill 34 коричнева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 018 ₴









