
Бананка из натуральной зернистой кожи мужская поясная кожаная сумка SKILL Two Line черная
2 626 ₴
- Нет в наличии
- Код: SKL-008
Бананка из натуральной зернистой кожи мужская поясная кожаная сумка SKILL Two Line
Сумка на пояс з натуральної шкіри - це стильний і практичний аксесуар, який відмінно підійде для тих, хто цінує комфорт і елегантний дизайн.
Ця шкіряна бананка обладнана кількома місткими кишенями, що дає змогу зручно організувати свої речі та аксесуари.
Виконана з високоякісної натуральної шкіри, вона не тільки додасть вам стилю, а й слугуватиме надійно та довго завдяки використанню якісної фурнітури.
Подаруйте її собі або своїй близькій людині, і ви будете вражені якістю та стилем цього виробу.
СТРУКТУРА:
- одне основне відділення на блискавці
- зовнішня кишеня на блискавці з лицьового боку
- зовнішня кишеня на блискавці з тильного боку
- внутрішня кишеня на блискавці
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра ВРХ
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: бананка
- Фурнітура: металева
- Фастекс: пластиковий
- Максимальна довжина ремінця: 100 см
- Розмір: (В*Ш*Г) - 27см*15см*3см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKILL |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 15 см |
| Длина | 27 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Особенности | Регулируемый пояс |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Бананка из натуральной зернистой кожи мужская поясная кожаная сумка SKILL Two Line черная |
- Цена: 2 626 ₴









