
Валіза на колесах велика пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення Чорний
12 580 ₴
6 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1140521762
Валіза на колесах велика пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення
Опис
Velo L — зручна валіза, у яку поміститься все для тривалої мандрівки, а з функцією розширення — навіть
більше.
Завдяки системі з двох великих задніх і менших передніх коліс Velo рухається асфальтом, бруківкою й іншими
поверхнями, долаючи пороги, бордюри й нерівності на шляху. Усередині вона має сітчастий відсік, маленьку
кишеню та ремені для фіксації — усе необхідне для зручного розміщення речей.
Замок TSA і фіксатор на блискавці забезпечують додатковий захист вашого багажу, тож ви можете
подорожувати без зайвих хвилювань.
Характеристики
Висота: 76
Ширина: 49
Глибина: 30
Об'єм: 96
Вага: 5000
Колір основний: хакі
Матеріал тканини: Пластик PET
Матеріал фурнітури: Металева
Розмір: великі більше 66 (L)
Відділення: Внутрішня кишеня, Основне, Таємна зовнішня кишеня
Для кого підходить: Для жінок, Для чоловіків
Розумні функції: Вологозахист, Кодовий замок, Ручка для перенесення
Тип товару: Валіза
Колекція (рік): Базова
Модель: Velo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 96 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Валіза на колесах велика пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення Чорна |
- Ціна: 6 290 ₴









