
Валіза на колесах середня (М) пластикова 63л. Bagland Wave з кодовим замком Помаранчева
7 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1143221836
Валіза на колесах середня (М) пластикова 63л. Bagland Wave з кодовим замком
Wave M — оптимальний вибір для відпустки або ділової поїздки. Два окремі відділення допоможуть зручно
впорядкувати багаж: одне оснащене ременями-фіксаторами для надійного закріплення речей, а сітчастий
відсік на блискавці й маленька кишеня додають простору для дрібниць.
Чотири колеса, що обертаються на 360 градусів, роблять пересування легким незалежно від напрямку.
Телескопічна верхня та зручна бічна ручки спрощують транспортування, а ніжки збоку захищають корпус від
подряпин і забруднень.
Вбудований кодовий замок подбає про надійний захист багажу, тож ви можете повністю зосередитися на
подорожі.
Характеристика
Висота: 59
Ширина: 41
Глибина: 26
Об'єм: 63
Вага: 5000
Матеріал тканини: Полікарбонат+ABS
Матеріал фурнітури: Металева
Розмір: середня 41 - 65 (M)
Відділення: Внутрішня кишеня, Основне
Для кого підходить: Для жінок, Для чоловіків
Розумні функції: Вологозахист, Кодовий замок, Ручка для перенесення
Тип товару: Валіза
Колекція (рік): Базова
Модель: Wave
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 59 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 63 л |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Валіза на колесах середня (М) пластикова 63 л. Bagland Wave з кодовим замком Жовтогарячий |
- Ціна: 7 380 ₴









