
Валіза на колесах велика (L) пластикова 104л. Bagland Wave з кодовим замком помаранчева
7 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1143321839
Валіза на колесах велика (L) пластикова 104л. Bagland Wave з кодовим замком
Wave L — містка валіза для тривалих подорожей або сімейного відпочинку. Її об’єм дає змогу взяти з собою все потрібне, а зручні деталі роблять кожну поїздку комфортнішою.
Усередині — два окремих відділення, розділені сітчастим відсіком, яке вмістить важливі дрібнички. Також наявні ремені для фіксації речей і маленька кишеня на блискавці.
Про легкість руху й маневровість навіть у людних місцях подбають чотири колеса, що обертаються на 360 градусів. Висувна телескопічна ручка і додаткова бічна ручка спрощують транспортування, а бокові ніжки запобігають пошкодженням і забрудненню корпусу, коли валіза розміщена на підлозі.
З вбудованим кодовим замком ваш багаж під надійним захистом, щоб ви могли насолоджуватися кожним моментом подорожі.
Характеристика
Висота: 69
Ширина: 50
Глибина: 30
Об'єм: 104
Вага: 6200
Матеріал тканини: Полікарбонат+ABS
Матеріал фурнітури: Металева
Розмір: великі більше 66 (L)
Відділення: Внутрішня кишеня, Основне
Для кого підходить: Для жінок, Для чоловіків
Розумні функції: Вологозахист, Кодовий замок, Ручка для перенесення
Тип товару: Валіза
Колекція (рік): Базова
Модель: Wave
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 69 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 104 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Валіза на колесах велика (L) пластикова 104 л. Bagland Wave з кодовым замком оранжевый |
- Ціна: 7 980 ₴









