
Автокрісло для собак для маленьких і середніх порід Harley and Cho Buggy Wine
9 180 ₴
4 590 ₴
- В наявності
- Код: 3104203
Автокрісло для собак для маленьких і середніх порід Harley and Cho Wine
Автокрісло-лежанка в авто Buggy
Автокрісло-лежанка дозволяє зручно подорожувати з улюбленцем в автомобілі і чудово підходить для тривалих мандрівок. Автокрісло легке та ергономічне, тому його легко брати з собою та використовувати в автівці як автокрісло і в приміщенні як спальне місце.
Завдяки мʼяким бортикам улюбленець може зручно класти голову та відпочивати під час поїздки — як на лежанці. Передній борт можна згорнути, зафіксувавши карабінами, щоб песик міг вільно спостерігати за дорогою. Щоб збільшити простір для відпочинку, передній борт можна повністю розкласти завдяки бічним замочкам.
ЯК ФІКСУЄТЬСЯ АВТОКРІСЛО:Автокрісло-лежанка фіксується на передньому або на задньому сидінні навколо сидіння та за підголівник за допомогою ременів. Два ремені для фіксації йдуть в комплекті з кріслом. Улюбленець фіксується в кріслі повідцем до шлеї (повідець вбудований у сумку).
Підказка: кріпити повідець до нашийника під час поїздки автівкою небезпечно!
З ЧОГО ЗРОБЛЕНО КРІСЛО:Переноска виготовлена з високоякісного водостійкого матеріалу — оксфорду, всередині гіпоалергенне наповнення — холофайбер.
Чохол і подушка на блискавках, тому знімаються та легко перуться.
Всередині сумка має двосторонню подушку:
- одна сторона — м’який велюр для затишку;
- інша сторона — практичний оксфорд, що легко очищується і не пропускає вологу.
Збоку сумки є кишеньки для зберігання дрібниць (ласощів, іграшок, серветок і т.п.).
РОЗМІРИ:Сумка-переноска представлена в одному розмірі:
- зовнішні параметри: ширина — 59 см, довжина — 53 см, висота — 42 см;
- внутрішні параметри: ширина — 36 см, довжина — 35 см, висота подушки 14 см.
Ідеально підійде невеликим собакам до 10–12 кг (чіхуахуа, йоркам, вестикам, мопсам, джек–расселам, шпицям, мальтипу, мальтійським болонкам та ін.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harley and Cho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Автогамак для перевезення собак |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал | Оксфорд |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Автокрісло для собак для маленьких і середніх порід Harley and Cho Buggy Wine |
- Ціна: 4 590 ₴









