-50%

Ортопедичний рюкзак bagland для початкової школи 1-3 клас, ранець для дівчинки багленд малиновий 899
1 778 ₴
889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 688114748
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедичний рюкзак bagland для початкової школи 1-3 клас, ранець для дівчинки багленд малиновий
Рюкзак "Школяр" виконаний зі зносостійкої, легкої і преміальної тканини 420SW Flat PVC, яка практично не брудниться, має водовідштовхувальні властивості, максимально довго зберігає принт і свій природний блиск.
Окрім двох містких відсіків для особистих речей та підручників , на передній частині рюкзака розташовується відділ органайзер, з боків є сітчасті кишені для пляшок з водою.
Усі відділення і кишені оснащені високоякісною фурнітурою.
Компанія Bagland піклується про здоров'я своїх клієнтів, тому рюкзак оснащений ортопедичною спинкою з вентильованими вставками.
Розміри: 33 x 24 x 11 см
Об'єм: 8
Вага: 0.45
Матеріал: 420SW Flat PVC жатка
Спинка: Ортопедична
У нас є ще багато варіантів шкільних портфелів, натисніть на кнопку нижче і вибирайте по смаку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Малиновий |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴




