-50%

Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів бежевий
1 324 ₴
662 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2551
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів бежевий
Таблиця размірів (в сантиметрах)

Цей будиночок для домашніх тварин виготовлений з високоякісного повсті. Даний матеріал добре переться і з нього легко очистити шерсть.
Добре пропускає повітря. Не накопичує пил. Чудово тримає форму. Всередині будиночка знімний килимок. Простий сучасний дизайн будиночка для домашніх тварин буде чудово виглядати в будь-якому інтер'єрі. Підходить для котів і маленьких собак.
На будиночку за допомогою заклепок можна закріпити адресник, на якому наші майстри можуть вигравіювати будь-яку інформацію за вашим бажанням, наприклад: ім'я домашньої тварини. Текст наноситься за допомогою лазера, тому з часом він не зітреться і не потьмяніє
Доступний в чорному, сірому і бежевому кольорах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BronzeDog |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Повсть |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴



