Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів кубик чорний
Цей будиночок для домашніх тварин виготовлений з високоякісної повсті. Цей матеріал добре стирається і з нього легко очистити шерсть.
Добре пропускає повітря. Чи не накопичує пил. Чудово тримає форму. Усередині будиночка знімний килимок. Простий сучасний дизайн будиночка для домашніх тварин чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі.
Підходить для котів та маленьких собак.
На будиночку за допомогою заклепок можна закріпити адресник, на якому наші майстри можуть нагрівати будь-яку інформацію за вашим бажанням, наприклад: ім'я домашньої тварини.
Текст наноситься за допомогою лазера, тому з часом він не зітреться і не потьмяніє. Доступний у сірому та бежевому кольорах.
Доступен в сером, черном и бежевом цветах.
| Размер | Параметры |
| S | 35-35-35 |
| M | 40-40-40 |
| L | 45-45-45 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BronzeDog |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Повсть |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Чорний |
| Розмір | L |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 780 ₴

