Будиночки для собак, домашніх тварин для собак, котів кубик сірий
Цей будиночок для домашніх тварин виготовлений з високоякісного повсті. Даний матеріал добре переться і з нього легко очистити шерсть. Добре пропускає повітря. Не накопичує пил.
Чудово тримає форму. Всередині будиночка знімний килимок. Простий сучасний дизайн будиночка для домашніх тварин буде відмінно виглядати в будь-якому інтер'єрі. Підходить для котів і маленьких собак.
На будиночку з допомогою заклепок можна закріпити адресник, на якому наші майстри можуть награвировать будь-яку інформацію за вашим бажанням, наприклад: ім'я домашньої тварини.
Текст наноситься за допомогою лазера, тому з часом він не зітреться і не потьмяніє.
Доступний у сірому, чорному і бежевому кольорах.
| Розмір | Параметри |
| S | 35-35-35 |
| M | 40-40-40 |
| L | 45-45-45 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BronzeDog |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Повсть |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Сірий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504 ₴

