Рюкзак шкільний для 1 класу, рюкзак для першокласника хлопчика чорний 8л
Шкільний рюкзак для учнів 1-3 класів. Легкий, зручний, ємний, функціональний у використанні.
На рюкзаку є передня велика кишеня, в яку можна покласти пенал і безліч дрібних речей: блокнотик, гаманець з дрібними грошима, телефон, калькулятор.
Є бічні кишені з сітки для пляшки з водою та бутерброду, яблука.
У широке відділення рюкзака можна помістити всі необхідні книги та зошити.
У вузькому альбом для малювання, фарби, кольорові олівці.
На лямки, боки та передню кишеню нашита світловідбиваюча стрічка для безпеки пересування дитини у темний час.
Зручні м'які лямки для носіння на спині рюкзака, так само м'яка ручка для перенесення в руках.
Розміри: 33 x 24 x 11 см
Об'єм: 8
Вага: 0.45
Матеріал: 420SW Flat PVC жатка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 450 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Автомобілі |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 2 390 ₴




