Еко сумка шоппер тканинна, еко шоппер чорний BEZET
- Сумка шопер виготовлена з натуральної екологічної тканини саржевого переплетення.
Завдяки наявності в тканині натуральних волокон бавовни - вона відрізняється особливою комфортністю та невибагливістю. А тип плетіння - саржа - забезпечує їй максимальну зносостійкість;
- Має одне основне відділення. яке фіксується зверху липучкою, що виключає можливість втрати будь-яких речей;
-Зверху на лицьовій частині зліва є карабін, за рахунок якого шопер ще більш функціональний і зручний при використанні;
- Спереду присутній світловідбиваючий принт від лабораторії дизайну BEZET "Природа";
- Через відмови від поліетилену, шопер на сьогоднішній день дуже актуальний при щоденних справах та покупках.
Висота = 39 см
Ширина = 36 см
Висота ручки = 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEZET |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 390 мм |
| Довжина ручок | 310 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип тканини | Саржа |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Саржа |
| Тип призначення | Шопер чорний BEZET з принтом Природа, екошопер тканинна |
- Ціна: 606 ₴





