Шоппер чорний з принтом BEZET, еко сумка шоппер тканинна
Сумка шопер виготовлена з екологічної тканини саржевого переплетення, таке плетіння забезпечує максимальну зносостійкість.
Має одне основне відділення. яке фіксується зверху липучкою.
Зверху на лицьовій частині зліва є карабін.
Спереду присутній світловідбиваючий принт від лабораторії дизайну BEZET.
Висота = 39 см.
Ширина = 36 см.
Висота ручки = 31 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEZET |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 390 мм |
| Довжина ручок | 310 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Саржа |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Саржа |
| Тип призначення | Шопер чорний із принтом BEZET, екосумка шопер тканинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴


