Жіноча Косметичка Чоловіча Дорожня Велика 5л Тканинна 4 в 1
Косметичка MINIMAL від Bagland — ідеально підходить для подорожей чи зберігання речей вдома.
MINIMAL виготовлена з якісного водостійкого матеріалу та має застібку-блискавку. Завдяки своїй місткості косметичка може слугувати коміркою для невеликих речей — наприклад, шкарпеток чи білизни. Водночас аксесуар має компактну форму та легку вагу, що дуже зручно в подорожах.
Окрема перевага цієї моделі — мінімалістичний дизайн. Косметичка виконана у стриманих, проте стильних кольорах, тож ідеально доповнить ваш набір тревел-аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча Косметичка Чоловіча Дорожня Велика 5 л Тканинна 4 в 1 сіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴





