-50%

Сумка для змінного взуття в школу сумка-мішок котомка 8л Bagland ROLY 48x36x5 см синя
700 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1084019780
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для змінного взуття в школу сумка-мішок котомка 8л Bagland ROLY
Котомка ROLY — зручний варіант для зберігання та перенесення улюбленого взуття.
Вона зроблена з міцного поліестеру, що дозволяє зберегти зовнішній вигляд навіть після багаторазового прання та впливу сонця.
На самій котомці є шнурок, завдяки якому ви зможете легко її використовувати.
А стильний принт поєднується з будь-яким образом.
Котомка виготовлена з урахуванням вашого комфорту. Це практичне рішення для активного життя — чи то тренування, чи то подорож.
Розміри: 48 x 36 x 5 см
Об`єм: 8
Вага: 0.07
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 г |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Колір | Синій |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка для змінного взуття в школу сумка-мішок котомка 8 л Bagland ROLY 48x36x5 см синя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


