-50%

Сумка для змінного взуття в школу сумка-мішок котомка 8л Bagland 459 48x36x5 см з квітами
560 ₴
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 69377778
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для змінного взуття в школу сумка-мішок котомка 8л Bagland
Сумка для взуття на одне відділення виконана з міцного поліестеру.
Призначена для зберігання і перенесення спортивного одягу та взуття.
Сумка має шнурок для закриття рюкзака.
Виріб відкривається просто і з легкістю виконує функції невеликого рюкзака.
Матеріал не вигорає під впливом сонячних променів, зберігає свої властивості та зовнішній вигляд після прання.
Розміри: 48 x 36 x 5 см
Об'єм: 8
Вага: 0.07
Матеріал: Тканина 210D
Країна-виробник товару: Україна
Стать: Жіноча , Унісекс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 г |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка для змінного взуття в школу сумка-мішок котомка 8 л Bagland 459 48x36x5 см з квітами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

