
Кігтеточка підлогова для котів і кішок картонна з лежанкою Harley and Cho Cave White/Graphite
3 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3103838
Кігтеточка підлогова для котів і кішок картонна з лежанкою
Ви забудете про те, що таке подряпані меблі, і будете насолоджуватися не завжди спокійним, але точно щасливим життям зі своїм котиком, адже тепер у Harley and Cho можна придбати кігтеточку 2 в 1: поєднує місце для дряпання та місце для відпочинку вашого кота.
Кігтеточка має незвичайне оформлення, а саме різноколірний фасад: з одного боку сірий, з іншого — білий. Завдяки цьому, ви можете повертати її тією стороною, що більше подобається чи більше підходить до інтер’єру помешкання.
Стильна дряпка вироблена з екологічно чистих матеріалів та дуже стійка, тому витримає атаку навіть найбільших кігтиків з сімейства котячих: фасад виготовлений з деревоволокнистої плити високої щільності (ХДФ), а поверхня для дряпання — з високоякісного п’ятишарового целюлозного гофрокартону.
Єдиний недолік, що мають всі дряпки з гофрокартону — маленькі залишки картону, що збираються навколо кігтеточки після активного дряпання. Та ми знаємо, що котяча радість від такої дряпки настільки велика, що господарі й не зважатимуть на таку деталь, а прибирається це дуже легко — за допомоги пилосмоку чи віника.
Найбільш значуща перевага картонної кігтедряпки полягає у її цілковитій безпеці для котів та кішечок — як маленьких, так і дорослих та поважних: вона безпечна для подушечок на лапках котиків. оскільки не травмує їх, не містить хімічних речовин, токсинів та є гіпоалергенною. Навіть при створенні кігтеточки ми ставимо питання здоров’я вашого улюбленця на чільне місце.
У Harley and Cho ви знайдете кігтеточку у двох розмірах (довжина × ширина × висота):
52×27×16 см — для кошенят та маленьких чи середніх за розмірами котів;
60,5×27×27 см — для котів великих порід. Також підійде для тих, що полюбляють розтягнутися на поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Harley and Cho |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кігтеточка підлогова для котів і кішок картонна з лежанкою Harley and Cho Cave WhiteGraphite |
- Ціна: 3 180 ₴








