
Дитячий шкільний рюкзак Міккі Маус стильний портфель з принтом Світловідбиваючий унісекс синій
498 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1601535174
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий шкільний рюкзак Міккі Маус стильний портфель з принтом Світловідбиваючий унісекс
Мини рюкзак
- Размеры рюкзака 32*24*11 см
- Сделан из качественного полиэстера с принтом;
- По контуру спереди рюкзак прошит светоотражающим элементом. Также светоотражающие полоски имеют лямки и лайки на бегунках молний;
- Спереди есть карман на молнии. Сверху главное большое отделение. Внутри есть карман так же на молнии;
- Есть ручка для альтернативного способа ношения рюкзака в руке.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий шкільний рюкзак Мікі Маус стильний портфель із принтом Світловідбивний унісекс синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴









