
Дитячий шкільний рюкзак Likee стильний портфель з принтом Лайк Світловідбиваючий унісекс червоний
398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1167979685
+380 (96) 780-70-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий шкільний рюкзак Likee стильний портфель з принтом Лайк Світловідбиваючий унісекс
Міні рюкзак
- Розміри рюкзака 32*24*11 см
- Зроблено з якісного поліестеру з принтом;
- По контуру спереду рюкзак прошитий світловідбивним елементом. Так само світловідбиваючі смужки мають лямки і ухватки на бігунках блискавок;
- Спереду є кишеня на блискавці. Зверху основне велике відділення. Усередині є кишеня так само на блискавці;
- Є ручка для альтернативного способу носіння рюкзака в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 24 см |
| Візерунки і принти | Likee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий шкільний рюкзак Likee стильний портфель із принтом Лайк Світловідбивний унісекс червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴







