Дитячий рюкзак шкільний Bagland & Bob Snail maxi 14л для прогулянок
Яскравий рюкзак для дітей і дорослих. Має стильний дизайн у фірмових кольорах Bob Snail, що додасть настрою та фарб у ваше життя.
Основне відділення з барвистою підкладкою зберігатиме шкільне приладдя, речі для подорожей і смачні перекуси.
Також усередині є кишеня-органайзер із двома відсіками для канцтоварів і кишеня на блискавці для цінних речей чи ґаджета. Ззовні з обох боків наявні відсіки для пляшки з водою чи термочашки, а спереду — невелика секція для дрібниць.
Завдяки міцним матеріалам рюкзак витримає найсміливіші пригоди: від підкорення шкільного подвір’я до активного відпочинку на вихідних.
Пом’якшена спинка та подовжені лямки забезпечуватимуть комфортне носіння, а брелок у формі улюбленого персонажа нагадуватиме дітям про веселі моменти з Равликом Бобом.
Розміри: 36 x 13 x 30 см
Об`єм: 14
Вага: 0.53
Матеріал: Тканина 600D W/R
Країна-виробник товару: Україна
Стать: Чоловіча , Жіноча
Колір: Малиновий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 530 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак шкільний Bagland & Bob Snail maxi 14 л для прогулянок Лайм 1507 |
- Ціна: 2 606 ₴




