
Дитячий рюкзак для хлопчика/дівчинки 3-6 років у садок із малюнком Bagland & Bob Snail mini лайм 1507
2 606 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1142621819
Дитячий рюкзак для хлопчика/дівчинки 3-6 років у садок із малюнком Bagland & Bob Snail mini
Дитячий рюкзак, натхненний стилем Bob Snail, для наймолодших дослідників віком від 3 до 6 років. Він досить місткий, тому підійде для тривалих прогулянок і відвідувань спортивних секцій та гуртків.
Завдяки подовженим ременям його зручно носити батькам, коли малеча захоче відпочити.
Рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, щоб витримати всі щоденні активності.
Просторе відділення з тематичною підкладкою та кишенями-органайзерами вмістить усе необхідне для веселих пригод: від іграшок до корисних смаколиків.
А гумовий Равлик Боб на передній кишені додасть яскравого акценту, перетворюючи рюкзак на улюблений аксесуар!
Розміри: 30 x 10 x 24 см
Об`єм: 8
Вага: 0,76
Матеріал: Тканина 600D W/R
Країна-виробник товару: Україна
Стать: Чоловіча , Жіноча
Колір: Салатовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак для хлопчика/дівчатка 3-6 років у садок з малюнком Bagland & Bob Snail mini лайм 1507 |
- Ціна: 2 606 ₴



