
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Tablet чорна
3 131 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKL-004
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill
Натуральна шкіра, класичний стиль та бездоганне виконання – це те, що ви знайдете у нашому чоловічомут мессенджері.
Ця вишукана сумка відзначається високоякісною фурнітурою та вмісткістю, завдяки якій ви завжди зможете мати при собі все необхідне.
Зручні кишені розташовані так, щоб все було під рукою. І не забувайте, це чудова ідея подарунку для справжнього цінителя стилю та якості.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• дві внутрішні кишені без застібки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: металева
- Регульований преміум ремінець 145см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 27см*24см*5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill чорна 25 |
- Ціна: 3 131 ₴










