
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Karter чорна
3 232 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKL-013
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill
Ця шкіряна чоловіча сумка - ексклюзивний аксесуар для справжніх любителів ділового стилю. Вона має класичний мессенджер-дизайн, що робить її ідеальним вибором для професійних зустрічей і робочих обов'язків.
Якість цієї сумки на вищому рівні, вона виготовлена з високоякісної шкіри, що забезпечує їй тривалу службу.
Вмісткість сумки дозволить зручно організувати ваші документи, планшет, телефон та інші необхідні речі.
Ця сумка – ідеальний вибір для чоловіків, які цінують якість і стиль.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна бічна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
• одна внутрішня кишеня без застібки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: металева
- Регульований преміум ремінець 145см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 26см *22см *2см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill чорна 25 |
- Ціна: 3 232 ₴









