
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Bizz чорна
3 232 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKL-012
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill
Ця чоловіча сумка – справжнє втілення вишуканості та функціональності. Виготовлена з натуральної шкіри, вона вражає своєю елегантністю та універсальним дизайном, який легко доповнить будь-який образ.
Вмісткість цієї сумки – вражаюча. Вона має велику кількість кишень і відділень, що дозволяє легко організувати ваші речі та аксесуари.
В ній знайдете місце для документів, телефону, ключів та багатьох інших необхідних предметів.
Універсальний розмір робить її ідеальним вибором для будь-якого чоловіка, незалежно від його стилю та потреб.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• кишеня-накладка з лицьової сторони на магнітах
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: зерниста
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: металева
- Регульований преміум ремінець 145см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 30/39см *24,5см *2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної зернистої шкіри Skill Bizz чорна |
- Ціна: 3 232 ₴









