
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної гладкої шкіри Skill Light чорна
3 030 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKL-016
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної гладкої шкіри Skill
Чоловіча сумка-месенджер із натуральної гладкої шкіри - це витончений аксесуар, який поєднує в собі елегантність і практичність.
Виготовлена з високоякісної шкіри, ця сумка через плече вражає своєю якістю та стильним виглядом.
Зручний дизайн і достатня вмісткість роблять цю сумку ідеальним вибором для чоловіків, які цінують комфорт і елегантність.
Вона має достатньо місця для зберігання документів, гаджетів, канцелярських приладів та інших необхідних речей, забезпечуючи зручний доступ до них.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
• одна внутрішня кишеня без застібки
• одна внутрішня кишеня для карток
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра КРС
- Вид шкіри: гладка
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: металева
- Регульований преміум ремінець 145см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 22см *17см *5с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної гладкої шкіри Skill Light чорна |
- Ціна: 3 030 ₴








