
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної гладкої шкіри Skill чорна 1
2 202 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST001
Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної гладкої шкіри Skill
Ця сумка через плече з натуральної овечої шкіри - це вишуканий аксесуар, який поєднує в собі високу якість матеріалу і стильний оригінальний дизайн.
Вона ідеально підходить для тих, хто цінує діловий стиль і функціональність.
Оригінальний дизайн цієї сумки робить її відмінною від інших. Вона прикрашена незвичними деталями і має унікальну форму, яка привертає увагу і підкреслює вашу індивідуальність.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна внутрішня кишеня без застібки
• дві кишені з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна овеча шкіра
- Вид шкіри: гладка
- Тип моделі: мессенджер
- Фурнітура: пластикова, срібна
- Максимальна довжина ременя 130см
- Розмір: (В*Ш*Г) – 21см *19см *5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка месенджер чоловіча шкіряна через плече з натуральної гладкої шкіри Skill чорна 2 |
- Ціна: 2 202 ₴






