
Валіза на колесах середня пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення Білий
11 680 ₴
5 840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1140621766
Валіза на колесах середня пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення
Опис
Velo M - універсальна валіза для поїздок. Завдяки об'єму 72 л і функції розширення ви зможете вмістити все, що знадобиться в подорожі.
Сітчастий відсік, маленька кишенька та ремені всередині допомагають зручно розмістити та зафіксувати речі. А захист вмісту забезпечують замок TSA і фіксатор на блискавці.
Комбінація великих задніх і менших передніх коліс робить валізу стійкою і маневреною. Вона плавно рухається бруківкою, асфальтом, плиткою та іншими поверхнями.
Характеристики
Висота: 69
Ширина: 45
Глибина: 28
Об'єм: 72
Вага: 4400
Матеріал тканини: Пластик PET
Матеріал фурнітури: Металева
Розмір: середня 41 - 65 (M)
Відділення: Внутрішня кишеня, Основне, Таємна зовнішня кишеня, Таємна зовнішня кишеня
Для кого підходить: Для жінок, Для чоловіків
Розумні функції: Вологозахист, Кодовий замок, Ручка для перенесення, Ручка для перенесення
Тип товару: Валіза
Колекція (рік): Базова
Модель: Velo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 72 л |
| Висота | 69 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Валіза на колесах середня пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення Білий |
- Ціна: 5 840 ₴









