
Валіза на колесах маленька пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення Біла
10 780 ₴
5 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1140721769
Валіза на колесах маленька пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення
Опис
Velo S — компактна валіза, що завжди поруч. Зручний формат ручної поклажі дає змогу взяти все необхідне, щоб ви могли без зайвих клопотів вирушити до близьких.
Окреме відділення для ноутбука забезпечує швидкий доступ без відкривання основного відділення. Основне відділення має сітчасту кишеню та ремені, які підтримують лад і надійну фіксацію вмісту.
Velo оснащена замком TSA і фіксатором на блискавці, тож можете бути впевнені в безпеці своїх речей. А чотири маневрові колеса додають руху легкості та плавності, щоб ви повністю зосередилися на найважливішому.
Характеристики
Висота: 55
Ширина: 38
Глибина: 23
Об'єм: 40
Вага: 3600
Колір основний: білий
Матеріал тканини: Пластик PET
Матеріал фурнітури: Металева
Розмір: маленька до 40 (S)
Відділення: Внутрішня кишеня, Основне, Таємна зовнішня кишеня
Для кого підходить: Для жінок, Для чоловіків
Розумні функції: Вологозахист, Кодовий замок, Ручка для перенесення
Тип товару: Валіза
Колекція (рік): Базова
Модель: Velo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Валіза на колесах маленька пластикова Bagland Velo з кодовим замком TSA з можливістю розширення Білий |
- Ціна: 5 390 ₴









