Валіза на колесах маленька (S) пластикова 36л. Bagland Wave з кодовим замком
Wave S — стильна валіза для коротких мандрівок і відряджень. Вбудований кодовий замок надійно захищає
ваш багаж, а продумані відсіки та кишені організовують простір всередині. Одне з відділень оснащене
ременями-фіксаторами, які надійно утримують речі під час руху, а сітчастий відсік на блискавці розділяє
простір, щоб усе залишалося на своєму місці.
Чотири маневрові колеса з обертанням на 360 градусів забезпечують плавний рух, навіть якщо доводиться
змінювати напрямок. Телескопічна верхня ручка та додаткова ручка збоку полегшують транспортування, а
бічні ніжки захищають валізу від контакту з поверхнями, зберігаючи її зовнішній вигляд.
Характеристика
Висота: 47
Ширина: 35
Глибина: 22
Об'єм: 36
Вага: 4000
Матеріал тканини: Полікарбонат+ABS
Матеріал фурнітури: Металева
Розмір: маленька до 40 (S)
Відділення: Внутрішня кишеня, Основне
Для кого підходить: Для жінок, Для чоловіків
Розумні функції: Вологозахист, Кодовий замок, Ручка для перенесення
Тип товару: Валіза
Колекція (рік): Базова
Модель: Wave
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Валіза на колесах маленька (S) пластикова 36 л. Bagland Wave з кодовым замком Черный |
- Ціна: 6 580 ₴










