
Валіза на колесах середня (M) тканинна 57л. Bagland Stella з кодовим замком помаранчева
7 542 ₴
3 771 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1142921827
Валіза на колесах середня (M) тканинна 57л. Bagland Stella з кодовим замком
Stella M — універсальне рішення для сімейного відпочинку чи кількаденної соло-подорожі.
У просторому основному відділенні легко знайти місце для всіх необхідних речей, а ремені-фіксатори, сітчаста кишеня та внутрішні органайзери допомагають підтримувати лад. Спереду розташовані дві зовнішні кишені, де можна зберігати речі, які завжди мають бути під рукою.
Для безпеки багажу валіза обладнана вбудованим кодовим замком. Завдяки колесам, що обертаються на 360 градусів, валіза плавно рухається в будь-якому напрямку, а зручна телескопічна ручка та додаткова ручка збоку полегшують транспортування.
Виготовлена Stella з міцного матеріалу — поліестеру 900D PVC, який відштовхує вологу та є стійким до зносу.
Характеристика
Висота: 58
Ширина: 41
Глибина: 24
Об'єм: 57
Вага: 3200
Матеріал тканини: Поліестер 900D PVC
Матеріал фурнітури: Металева
Розмір: середня 41 - 65 (M)
Відділення: Внутрішня кишеня, Основне, Таємна зовнішня кишеня
Для кого підходить: Для жінок, Для чоловіків
Розумні функції: Вологозахист, Кодовий замок, Ручка для перенесення
Тип товару: Валіза
Колекція (рік): Базова
Модель: Stella
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Помаранчевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 57 л |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Валіза на колесах середня (M) тканинна 57 л. Bagland Stella з кодовим замком оранжевий |
- Ціна: 3 771 ₴









